Profesjonalne maszyny do obróbki zbiorczych szyn prądowych

 

Oprogramowanie EHRT robi różnicę

 

Jeden program do wszystkich zastosowań​

 

PowerBend i PowerCut są bazowym oprogramowaniem na każdym urządzeniu EHRT.

Rozwiązanie to  jest bardzo pomocne w przygotowaniu produkcji i umożliwia jeszcze bardziej intuicyjną obsługę.

Procesy działają i współpracują harmonijnie, ponieważ wszystko opiera się na jednej koncepcji. Każdy użytkownik potrzebuje tylko jednego źródła danych: od danych wejściowych, aż po ich śledzenie.

Obsługa oprogramowania jest bardzo prosta, a jego interfejs jest identyczny dla każdego użytkownika, co ułatwia zapoznanie się z nim i pracę na wszystkich typach maszyn EHRT.

PowerCut i PowerBend oferują Ci zdecydowaną przewagę nad rozwiązaniami naszych konkurentów.

 

EPLAN: Wygodne rozszerzenie dla PowerCut i PowerBend

Pakiety oprogramowania EHRT "PowerCut" i "PowerBend" mogą zostać zaktualizowane w celu instalacji interfejsu danych w dobrze znanym oprogramowaniu projektowym "EPLAN Pro Panel"

Panel EPLAN Pro służy do konstruowania  szaf sterowniczych i przekładni w 3D. Nowy interfejs umożliwia naszym Klientom import geometrii elementów roboczych, które zostały zaprojektowane przez firmę EPLAN, dzięki czemu ponowne programowanie tego samego elementu roboczego w PowerCut lub PowerBend nie jest konieczne. Zaletą takiego rozwiązania jest istotna oszczędność czasu i elminacja potencjalnych błędów.

 

PunchPro

Program PunchPro stanowi rozszerzenie sprawdzonego oprogramowania firmy EHRT.

Na podstawie listy gotowych produktów w ciągu kilku sekund program oblicza optymalną alokację szyn przeznaczonych do produkcji na płaskownikach, co optymalizuje zużycie materiału oraz czas operacji.

Działanie oprogramowania jest bardzo proste.

Lista produktów może być wprowadzana bezpośrednio do oprogramowania lub za pomocą prostego formatu plików z innych programów. Wystarczy kilka kliknięć aby zobaczyć wynik optymalizacji.

Oprogramowanie wyświetla wykorzystanie materiału oraz rodzaj i ilości wymaganych płaskowników. W razie konieczności można wprowadzić te wartości ręcznie.

Otwornica odczytuje zoptymalizowane dane produkcyjne a jej  oprogramowanie wskazuje wymagane narzędzie oraz typ i liczbę płaskowników.

Po przygotowaniu maszyny można rozpocząć produkcję.

Szczególnie użyteczne jest użycie PunchPro w połączeniu z automatyczną maszyną do wykrawania. W zależności od stopnia automatyzacji i typu płaskowników możliwe są dłuższe sekcje produkcyjne bez interwencji operatora.