Otwornica do szyn HOLECUT - EHRT PROFESIONAL LINE

Otwornice EHRT Professional Line

Wszystkie otwornice EHRT  Holecut Professional Line posiadają trzy sterowane numerycznie osie. Są to urządzenia przeznaczone do przemysłowej produkcji wielkoseryjnej. Maszyny te cechuje wyjątkowa wytrzymałość i niezrównana prędkość.

Giętarka do szyn EB - EHRT Professional LINE

Giętarki EHRT Professional Line  przeznaczone są do przemysłowej produkcji wielkoseryjnej. Charakteryzują się one powolnym zużyciem i niezrównaną dokładnością. Urządzenia serii Professional Line to niezwykle wydajne maszyny do gięcia CNC z kompensacją sprężenia zwrotnego, które są w stanie wyginać pojedyncze szyny, a także niewielkie partie produkcyjne z taką samą precyzją i wydajnością, jak w przypadku produkcji seryjnej. Dokładność gięcia wynosi +/- 0,2 °, począwszy od pierwszego obrabianego elementu. Najnowsza wersja SV pracuje z prędkością do 50 mm / s. Poszczególne narzędzia mogą być szybko zmienione za pomocą prostego systemu wtyczek.

Giętarka do szyn EB - EHRT STANDARD LINE

Giętarki EHRT Standard Line są wyjątkowo wydajnymi maszynami do gięcia CNC, które umożliwiają zaginanie pojedynczych szyn i krótkich partii równie dokładnie i skutecznie, jak części produkowanych seryjnie. Dzięki obliczeniom kompensacji sprężynowania zwrotnego i użyciu narzędzi elektronicznych, osiągana dokładność zginania wynosi +/- 0,2 °, począwszy od pierwszego elementu. System plug-in umożliwia szybką i łatwą wymianę poszczególnych narzędzi.

Otwornica do szyn HOLECUT - EHRT STANDARD LINE

Otwornice Holecut Standard Line

Otwornice Holecut Standard Line zostały zaprojektowane specjalnie do wydajnego cięcia i otworowania  szyn elektrycznych, cechuje je duża elastyczność i dokładność produkcji. Urządzenia Linii Standard przeznaczone są do małych i średnich serii produkcyjnych. Płaskowniki poprzez przenośnik są automatycznie popychane na stół roboczy, odpad przenoszony jest na koniec przenośnika i trafia do kosza. Maszyna  kontynuuje produkcję danej szyny do momentu jej przeprogramowania lub wyboru z bazy nowego programu produkcyjnego.