Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju akcesoriów narzędziowych, które są wykorzystywane w energetyce oraz kolejnictwie. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi praski. Są to akcesoria służące do zaciskania końcówek i złączek na przewodzie. Oferujemy praski mechaniczne, hydr auliczne oraz akumulatorowe, co daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

 

Praski mechaniczne są stosowane przede wszystkim do obsługi kabli o niewielkiej średnicy. Większe akcesoria wymagają bardziej zaawansowanych rozwiązań, dlatego w tym przypadku swoje zastosowanie znajdą praski hydrauliczne oraz akumulatorowe. Dostarczane przez nas akcesoria zostały zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby poradzić sobie z pracą w nawet najtrudniejszych warunkach. Produkty charakteryzują się prostą i intuicyjną obsługą co sprawia, że żadna z osób nie będzie miała problemu z właściwym użytkowaniem urządzeń.

 

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb.Praski mechaniczne

Praski hydrauliczne

Głowice zaciskające

Praski akumulatorowe

Zestawy hydrauliczne

Zestawy elektryczne

Zestawy AKU

Zestawy do AFL