Żele i Środki poŚlizgowe

Karta katalogowa

Żele i pianki służą do przeciągania kabli i przewodów, chronią przed możliwymi uszkodzeniami powłoki kabla, redukując naprężenie i siłę oporu przy przeciąganiu kabla. Żel daje się łatwo nanosić, nie powoduje zacieków, po wyschnięciu nie pozostawia osadów. Nakładany może być zarówno ręcznie z butelki lub poprzez pomalowanie kabla przy pomocy pistoletu natryskowego. Żel i pianka RUNPOTEC idealnie nadaje się również do przeciągania delikatnych przewodów i światłowodów, nie powodując ich uszkodzenia.

 

Żele poślizgowe:


Żel zmniejsza ogromnie opory tarcia i chroni przed uszkodzeniem kabla. Jest niepalny, nie powoduje korozji, jest rozpuszczalny w wodzie, nie zawiera silikonu i ulega biodegradacji. Niskie zużycie, brak plam i klejenia. Uwaga: Zamknij po użyciu, przechowuj w chłodnym i suchym miejscu. Nie może stykać się z częściami będącymi pod napięciem. powoduje zwarcie! EUH208: Zawiera 2-metylo-2H-izotiazol-3-on. Może powodować reakcje alergiczne.

 

Model Objętość Wymiary
30064 1050 ml 300x90 mm
30437 250 ml 195x55 mm

 

 

Pianka poślizgowa w spray-u:


Pianka do smarowania kabli RUNPOTEC to wysokiej jakości produkt na bazie silikonu, rozpuszczalników i perfum. Specjalne mocowanie: duże lub precyzyjne natryskiwanie. Pianka ma doskonałe działanie smarujące aby bez problemu przeciągać kable i przewody w rurach lub przepustach. Bez klejenia, bez wysychania, nie reaguje z tworzywami sztucznymi i wypiera wodę. Wstrząśnij przed użyciem!  Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, płomieni i innych źródeł zapłonu.

 

Model Objętość Wymiary
20522 400 ml 195x75 mm

 

 

Żel poślizgowy w spray-u:


Żel do smarowania kabli RUNPOTEC to wysokiej jakości produkt na bazie silikonu, rozpuszczalników i perfum. Specjalne mocowanie: duże lub precyzyjne natryskiwanie. Pianka ma doskonałe działanie smarujące aby bez problemu przeciągać kable i przewody w rurach lub przepustach. Bez klejenia, bez wysychania, nie reaguje z tworzywami sztucznymi i wypiera wodę. Wstrząśnij przed użyciem!  Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, płomieni i innych źródeł zapłonu.

 

Model Objętość Wymiary
20253 400 ml 195x75 mm

 

 

Do pobrania:


  Katalog produktów RUNPOTEC 2018 PL (15mb)

 

 

Słowa kluczowe:


Żele poślizgowe do włókien szklanych, spirala metalowa do przeciągania kabli i przewodów, przepychacz automatyczny do przewodów, wciągarka do kabli, wciągarka automatyczna do przewodów, włókno szklane do kabli, włókno szklane, włókno szklane do wciągania kabli, włókno szklane do kabli, włókno szklane do zaciągania kabli, pilot do kabli, stalka do wciągania kabli, pilot do wciągania kabli, włókno szklane do wciągania kabli, włókno szklane do zaciągania kabli, włókno szklane do przeciągania kabli, stalka do kabli, pilot do wciągania kabli, pręt do wciągania kabli, witka do zaciągania kabli, witka do wciągania kabli. RUNPOTEC, runpotec, POWER REX, POWER REX Ø 3,0 mm - fiberglass rod with box. Vermindert den Reibungswiderstand enorm und schützt vor Kabelbeschädigungen. Ist nicht brennbar, nicht korrosiv, wasserlöslich, silikonfrei und biologisch abbaubar. Geringer Verbrauch, keine Fleckenbildungen oder Verklebungen. Achtung: Nach Gebrauch verschließen, kühl und trocken lagern. Darf nicht in Kontakt mit unter Spannung stehenden Teilen geraten. Kurzschlussgefahr! EUH208: Enthält 2-Methyl-2H-isothiazol-3-on. Kann allergische Reaktionen hervorrufen.