Safestow4® | system do transportu drabin

Karta katalogowa

Bezpieczne i bezwysiłkowe podnoszenie i opuszczanie drabin z poziomu gruntu SafeStow4® został specjalnie zaprojektowany w celu ułatwienia ładunku i rozładunku, nawet bardzo ciężkich drabin, z poziomu podłoża. System SafeStow4® idealnie pasuje do naszych koszy dachowych oraz relingów (minimum 3 belki wymagane). SafeStow4® wykonany został z wysokiej jakości, lekkich stopów aluminium (3kg lżejszy od poprzedniej wersji), dzięki czemu jest odporny na korozję, i bardzo estetyczny dla oka. Dzięki nowym połączeniom anty wibracyjnym, ulepszonym pasom mocowania oraz szerszym wkładkom gumowym na belkach poprzecznych, mamy gwarancję, że przewożona drabina jest zupełnie bezpieczna i nie ulega uszkodzeniom. SafeStow4® posiada również dodatkowe zaczepy do pasów, które wykorzystywane są do zabezpieczenia ich, w momencie, kiedy nie są używane.

SafeStow4® jest idealnym narzędziem do bezpiecznego podnoszenia i opuszczania drabin, z poziomu gruntu, przy minimalnym nakładzie siły. Jako Rhino Products jesteśmy bardzo dumni z poziomu bezpieczeństwa, produkowanych przez nas produktów, i SafeStow4® nie jest tu wyjątkiem. SafeStow4® został poddany testom zderzeniowym 20g, które są dwukrotnie bardziej rygorystyczne, aniżeli inne, stosowane przez naszą konkurencję. SafeStow4® posiada również certyfikat TUV GS.

 

Model Długość Ilość i typ drabin Certyfikacja
RAS16-SK21 2,2m Jedna drabina TÜV GS
RAS16-SK22 Dwie drabiny TÜV GS
RAS16-SK23 Ekstra szeroka drabina TÜV GS
RAS18-SK21 3,1m Jedna drabina TÜV GS
RAS18-SK22 Dwie drabiny TÜV GS
RAS18-SK22 Ekstra szeroka drabina TÜV GS
Pozostałe konfiguracje i modele dostępna na zamówienie - zapytaj sprzedawcy

 

Charakterystyka:


 • Pozwala na bezpieczny ładunek i wyładunek drabin z tyłu pojazdu
 • Lżejszy od poprzedniej wersji (SafeStow3®) o 3kg
 • Nowe zaczepy pasów mocujących oraz łączenia anty wibracyjne, dla podniesienia bezpieczeństwa transportowanej drabiny
 • Dostępny w czterech wariantach: Pojedynczy, Podwójny, Szeroki i Specjalnego Zastosowania
 • Dostępna wersja do przewozu drabin z włókna szklanego
 • System wyposażony jest w siłowniki gazowe, wspomagające podnoszenie i opuszczanie
 • Wykonany z bardzo wytrzymałego stopu aluminium
 • Komponenty wykonane ze stali nierdzewnej
 • Dostępny w dwóch wariantach długości 2.2m oraz 3.1m
 • Wyposażony w dodatkowe elementy zabezpieczenia drabin
 • Posiada certyfikat TUV oraz pozytywne wyniki testów zderzeniowych 20g
 • Produkt 100% Europejski

Filmy i prezentacje:


Galeria produktu:


 

Kompatybilne akcesoria dodatkowe i części zamienne:


System do przewozu drabin SafeStow4

 

Jako Rhino Products jesteśmy bardzo dumni z poziomu bezpieczeństwa, produkowanych przez nas produktów, i SafeStow4® nie jest tu wyjątkiem. SafeStow4® został poddany testom zderzeniowym 20g, które są dwukrotnie bardziej rygorystyczne, aniżeli inne, stosowane przez naszą konkurencję. SafeStow4® posiada również certyfikat TUV GS.


Tuby dachowe PipeTube

 

Tuba Dachowa łączy w sobie styl, wytrzymałość oraz bezpieczeństwo przewożonych materiałów. Nowoczesna konstrukcja i wysokiej jakości materiały sprawiły, iż nasza Tuba z powodzeniem przeszła szereg rygorystycznych testów.


Relingi DeltaBar

 

Relingi DeltaBar® – łączą w sobie korzyści aerodynamiki oraz wysoką wytrzymałość na duże obciążenia podczas transportu ładunku. Aerodynamiczny profil belki znacznie przyczynia się do redukcji hałasu oraz zużycia paliwa. Nasze relingi DeltaBar® posiadają wszelkie, znaczące certyfikaty, jak TÜV oraz 20g Crash Test.


Ograniczniku ładuknu

 

Ograniczniki ładunku Rhino służą do zabezpieczenia przewożonego ładunku przed przemieszczaniem się. Szybkie w montażu, pasują zarówno do naszych relingów, jak również do koszy dachowych.


Aluminiowe kosze dachowe

 

Nasza nowa generacja aluminiowych koszy dachowych, starannie zaprojektowana i wykonana, stworzona została do działania. Wykorzystane do ich budowy aluminium jest lżejsze o 25%, a jednocześnie równie wytrzymałe co jego stalowy odpowiednik i doskonale odporne na korozję. Nowoczesne wzornictwo poprawi wygląd każdego pojazdu.


LadderStow

 

Manualna prowadnica drabinowa LadderStow™, służy do szybkiego i bezpiecznego ładunku/rozładunku drabin, z niskich pojazdoów dostawczych.


Drabiny na tylne drzwi

 

Drabina na tylne drzwi została zaprojektowana tak, aby łączyła się ze stylizacją pojazdu, na którym zostanie zamocowana. Posiada przyjazne dla użytkownika okrągłe ramiona oraz antypoślizgowe stopnie. W celu zapewnienia łatwej i szybkiej instalacji, posiadamy specjalnie przystosowane zestawy montażowe.

 

Do pobrania:


Katalog produktów RHINO

 

Jesteśmy liderem europejskiego rynku, w ramach produkcji i dystrybucji koszy dachowych, relingów, systemów przewożenia drabin, stopni bezpieczeństwa oraz innych akcesoriów, przeznaczonych dla samochodów dostawczych.
Nasze produkty, nie tylko poprawiają wygląd samochodu, na którym się znajdują, ale również gwarantują bezpieczeństwo podczas ich użytkowania.


Certyfikat autoryzacji RHINO POLSKA

 

Certyfikat potwierdzający iż FIRMA ENERGOTYTAN jest Autoryzowanym Dealerem marki Rhino Products, uprawnionym do prowadzenia sprzedaży, doradztwa, montażu oraz obsługi serwisowej produktów Rhino, na terenie Polski.

 

 

Słowa kluczowe:


Uniwersalne uchwyty do przewozu drabin, uchwyt do drabiny, uchwyt do przewozu drabin, uchwyt do mocowania drabiny, RHINO, rhino, safeclamp rhino, safeclamp.