ENERGOTYTAN POLSKA - profesjonalne narzędzia i osprzęt dla energetyki i kolejnictwa

 

Energotytan jest częścią międzynarodowej grupy przedsiębiorstw zajmujących się techniką łączeniową, projektowaniem, wdrażaniem i produkcją narzędzi dla sektora energetyki zawodowej i kolejnictwa. Od momentu swojego powstania w Polsce w 2000 roku Energotytan stawia na stały rozwój i optymalizację produktów we współpracy z Klientami. Obecnie oferta produktowa zawiera narzędzia standardowe i specjalistyczne używane do prac energetycznych oraz obróbki i łączenia rur w instalacjach wody pitnej, grzewczych, gazowych i ogrzewania podłogowego. Oprócz narzędzi i osprzętu renomowanych dostawców, takich jak: Klauke, Cembre, posiadamy w naszej ofercie produkty mniej znanych firm francuskich, niemieckich, polskich oraz angielskich.

 

Zespół inżynierów i techników zajmuje się ciągłym rozwojem nowych technologii aby spełnić oczekiwania Klientów. Najnowsze oprogramowanie i własny wydział budowy prototypów zapewnia najwyższą wydajność i nieograniczone możliwości konstrukcyjne. Dzięki nowoczesnym maszynom CNC i EDM do cięcia i frezowania elementów jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość swoim wyrobom. Specjalny sposób hartowania i obróbki końcowej narzędzi zapewnia ich odbiorcom jakość jak w przypadku produktów OEM i wydłużoną żywotność. Materiały i procesy podlegają ciągłej kontroli pod względem zgodności z przyjętymi standardami jakościowymi, a produkcja zawsze podąża za najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Przeszkolony zespół specjalistów wspomagany systemem projektowania 3D pozwala nie tylko spełniać aktualne wymagania Klientów, ale również być krok przed nimi.

 

  

Klauke
Siedzibą firmy Klauke, założonej w 1879 roku jest Remscheid w Niemczech. Firma z biegiem lat stała się wiodącym dostawcą końcówek kablowych oraz narzędzi do cięcia oraz prasowania kabli. W 1996 roku Klauke połączyła się z firmą Textron, tworząc grupę Greenlee, co poszerzyło jej potencjał produkcyjny o narzędzia do wycinania oraz gięcia, osprzęt instalacyjny, a także urządzenia pomiarowe i analizatory sieci. Firma zatrudnia obecnie na świecie 320 osób a jej oferta obejmuje ponad 10 000 produktów najwyższej jakości – począwszy od końcówek, a skończywszy na narzędziach hydraulicznych.

 

 

HOLGER CLASEN

Narzędzia przemysłowe to nie tylko pasja ale i napęd światowego postępu, ponieważ ułatwiają one naszą codzienną pracę. Filozofią firmy HOLGER CLASEN- od ponad 80 lat, jest promocja i wsparcie nowoczesnych rozwiązań, opartych na analizie potrzeb Klientów z różnych branży w tym: energetycznej, motoryzacyjnej czy morskiej, którzy od dziesięcioleci mogą polegać na sprawdzonych produktach. Narzędzia HOLGER CLASEN to idealne i wszechstronne wsparcie dla przemysłu począwszy od hydraulicznych urządzeń montażowych do cięcia przewodów i zagniatania końcówek kablowych,  poprzez  pneumatyczne urządzenia do polerowania, szlifowania i odrdzewiania, a kończąc na  niestandardowych aplikacjach przemysłowych, wszystkie je cechuje niezawodność i innowacyjność.

 

Cembre
Największy włoski producent osprzętu kablowego o światowej renomie. Od 1992 roku Cembre posiada prestiżowy certyfikat Lloyd’s Register Quality Assurance (LRQA) potwierdzający, że firma spełnia wymogi ISO 9001, w zakresie projektowania i produkcji osprzętu kablowego, złączy elektrycznych i związanych z tym narzędzi oraz gwarantujący najwyższy poziom jakości.

 

 

Stanley
The Stanley Works, Inc. (Stanley) to amerykański producent i dostawca wysokiej jakości narzędzi ręcznych, drzwi, systemów mocujących, systemów magazynowania oraz elementów hydraulicznych do użytku profesjonalnego, przemysłowego, a także dla amatorów. Początek historii The Stanley Works sięga połowy XIX wieku, kiedy to Fryderyk Trent Stanley założył zakład produkcyjny w mieście New Britain w 1843 roku. Wytwarzane w nim były zawiasy, skoble oraz okucia. Dzięki wysokiej jakości produktów szybko stały się one znane w Stanach Zjednoczonych, a w 1870 roku rozpoczęto ich eksport. Dziś Stanley jest jednym z najpopularniejszych znaków firmowych na świecie. Jest rozpoznawany jako producent markowych narzędzi, okuć oraz produktów wyposażenia wnętrz.