Rollprofi polska

 

Od niemal 40 lat z wielkimi sukcesami projektujemy i produkujemy wysokiej jakości innowacyjne narzędzia do rozwijania i przewijania kabli i przewodów przeznaczone dla profesjonalistów z przemysłu elektroenergetycznego oraz użytkowników indywidualnych.

 

Każdego roku systemy rozwijaków do przewodów i rur oraz podnośniki do bębnów kablowych RollProfi prezentowane są na ponad 20 targach i imprezach wystawienniczych na całym świecie. Utrzymujemy stały kontakt z użytkownikami, którzy przekazują nam informacje o udoskonaleniach swych procesów, tym samym podsuwając nam pomysły do udoskonalania narzędzi i projektowania nowych. Ta wymiana informacji generuje stały proces innowacji i sprawia, że możemy nieustannie oferować naszym klientom najnowocześniejsze rozwiązania.

 


Rozwijaki do kabli

Oferowane przez nas rozwijaki do kabli znajdują swoje zastosowanie między innymi w firmach monterskich, a także w przedsiębiorstwach zajmujących się układaniem instalacji elektrycznej w nowo powstałych budynkach. Zostały one wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, co sprawia, że mogą być eksploatowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. W zależności od wybranego modelu, akcesoria mogą obsługiwać przewody o wadze od 50 do nawet 80 kilogramów. Czyni to je niezwykle funkcjonalnymi urządzeniami.

To, czym charakteryzują się dostarczane przez nas rozwijaki do kabli to przede wszystkim łatwa i wygodna obsługa. Powoduje to, że żadna z osób nie będzie miała problemów z właściwym użytkowaniem sprzętu. Oprócz tego rozkładana i bardzo lekka konstrukcja sprawia, że akcesorium może być w wygodny sposób transportowane.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich oferowanych przez nas produktów oraz do zapoznania się z ich szczegółowymi parametrami technicznymi. Szeroka propozycja daje nam pewność sprostania oczekiwaniom każdego z Klientów.

Stojaki do bębnów

Zdobyte w ostatnim czasie doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie różnego rodzaju akcesoriów znajdujących swoje zastosowanie w branży energetycznej. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi stojaki do bębnów. W znakomity sposób ułatwiają one prowadzenie czynności monterskich. Umożliwiają wygodne rozwijanie przewodu, co w znacznym stopniu usprawnia prowadzenie prac instalacyjnych.

Stojaki do bębnów to nic innego, jak płaska podstawka z zamontowanymi dwiema obracającymi się rolkami. To właśnie na nich stawia się bęben z owiniętym kablem. Urządzenie to usprawnia pracę nawet w bardzo dużych obiektach. W zależności od wybranego modelu, stojak może obsługiwać przewody o ciężarze od 140 do nawet 200 kilogramów. Niewielka waga powoduje, że stojaki mogą być w wygodny sposób przewożone. Dodatkowo istnieje możliwość wyposażenia ich w bardzo wytrzymałe kółka, co znacząco ułatwia ich przemieszczanie na terenie prowadzonej realizacji.
Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy.


 

Najazdy kablowe

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju akcesoriów wykorzystywanych w obszarze energetyki. W ostatnim czasie nasza propozycja została wzbogacona między innymi o najazdy kablowe. Są to bardzo funkcjonalne urządzenia, które znacząco ułatwiają prowadzenie czynności monterskich i instalacyjnych. To właśnie na najazdach umieszcza się szpulę z zawiniętym kablem, który będzie mógł być rozprowadzany po całym budynku. Rozwijaki do bębnów dbają więc o to, by prowadzone prace instalacyjne mogły być wykonywane w możliwie najbardziej wygodny sposób.

Najazdy kablowe – postaw na sprawdzone rozwiązania

Mimo, iż same najazdy ważą niewiele, to mogą obsługiwać przewody o ciężarze dochodzącym nawet do 1500 kg. Stojaki wykonane są z aluminium, co sprawia, że odznaczają się znakomitymi parametrami technicznymi. Dzięki temu mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia.
Zapraszamy do obejrzenia wszystkich akcesoriów znajdujących się w ofercie naszej firmy.

 

 

 

Podnośniki do bębnów

Aby prace instalacyjne w obszarze elektryki mogły być prowadzone w sposób bezpieczny oraz możliwie najbardziej wydajny, konieczne jest zastosowanie najwyższej jakości urządzeń i sprzętów. Ich przykładem są między innymi podnośniki hydrauliczne do bębnów kablowych. Są to profesjonalne urządzenia stosowane przede wszystkim w firmach zajmujących się układaniem przewodów w budynkach. Podnośniki w znacznym stopniu ułatwiają prowadzenie realizacji.

Oferowane przez nas podnośniki do bębnów charakteryzują się prostą i intuicyjną obsługą, dzięki czemu żadna z osób nie będzie miała problemu z właściwym użytkowaniem sprzętu. Dostępnych jest kilka rozwiązań. Oferujemy model o udźwigu do 4.000 kg lub nawet do 6.000 kg. Powoduje to, że każdy z Klientów może wybrać najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb. Aluminiowa konstrukcja w połączeniu z innowacyjną technologią i wytrzymałymi podzespołami powoduje, że podnośniki mogą być eksploatowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zniszczenia. 

 

 

Do pobrania:


 

  Katalog produktów RollProfi 2018

 

  Fachowy Elektryk 5/2010

 

  Fachowy Elektryk 6/2015