Profesjonalne systemy do przeciągania kabli Runpotec

 

    Wśród dostępnych w naszej ofercie produktów są systemy do przeciągania, przepychania oraz rozwijania kabli i przewodów, wyprodukowane przez Austriacką firmę Runpotec. Narzędzia te łączą w sobie solidność wykonania, łatwość obsługi i niezawodność, zwiększając przy tym wydajność prac kablowych w kanałach, rurach i przepustach. Proponujemy takie urządzenia jak: wciągarki z włókna szklanego, rozwijaki do bębnów kablowych, najazdy kablowe i podnośniki hydrauliczne do bębnów kablowych.

    Wsparciem dla bezpiecznego procesu przeciągania kabli są systemy prętów bazaltowych, linek tworzywowych oraz innowacyjnych opończy z wbudowanym krętlikiem do zaciągania kabli.

    Oprócz urządzeń mających kompleksowo pomóc w przepychaniu przewodów, oferujemy także ultralekkie wciągarki elektryczne CW800, kamery inspekcyjne i stalki w kasetach. Proponujemy także osprzęt do włókna szklanego, odpowiednie stojaki, kleje, a także żele i środki poślizgowe, mające ułatwić przeciąganie kabli.

    Jeżeli stawiają Państwo na wysoki standard narzędzi wyprodukowanych w Europie oraz poprawę wydajności pracy poprzez optymalizację łańcucha produkcyjnego i ograniczanie przestojów, prosimy o kontakt. Z przyjemnością przedstawimy najlepsze rozwiązania do Waszych wymagań.

 

 

 

 

 

Rozwijaki do kabli i przewodów

Rozwijaki do bębnów kablowych

Najazdy do bębnów kablowych

Wciągarka bębnowa do kabli CW 800 E

RUNPOFIX System ochrony wtyczek

Liny poliestrowe na stojaku

Włókna szklane do zaciągania kabli

Kamera inspekcyjna RUNPOCAM RC2

Dalmierz laserowy RUNPOMETER 80m

RUNPO 5 PLECIONE LINKI W KASECIE Ø 5,3

Linka tworzywowa RUNPO1

System do przeciagania kabli RT2008

Pręty bazaltowe RUNPOSTICKS

Opończe kablowe

RUNPOGLIDER SPIRAL MET

Spirale nylonowe i metalowe

Akcesoria RUNPOTEC