Profesjonalne systemy do przeciągania kabli Runpotec

 

Wśród dostępnych w naszej ofercie produktów są systemy do przeciągania oraz przepychania kabli, wyprodukowane przez firmę RUNPOTEC. Jest to sprzęt, który pozwala na szybkie zwinięcie liny metalowej nawet o dużej wadze, a także udrożnienie przewodu w najtrudniejszych, trudno dostępnych miejscach. Proponujemy takie urządzenia usprawniające pracę w przemyśle jak:

  • rozwijaki do kabli i przewodów,
  • najazdy do bębnów,
  • włókna szklane,
  • pręty bazaltowe,
  • linki tworzywowe.

Wsparciem dla bezpiecznego procesu przeciągania kabli są systemy ochrony wtyczek, które mają za zadanie osłaniać urządzenia w trakcie wykonywania udrażniania przewodów. Wyposażone zostały w hak montażowy lub gwint RTG. Sprzedawane urządzenia są skuteczne, ale tez bezpieczne zarówno do użytkownika, jak i dla przepychanej powierzchni, minimalizując ryzyko przypadkowego uszkodzenia.

Oprócz urządzeń mających kompleksowo pomóc w przepychaniu przewodów, oferujemy także akcesoria uławiające przeprowadzenie tego procesu oraz wymianę zużytych części. Proponujemy osprzęt do włókna szklanego, odpowiednie kleje, a także żele i środki poślizgowe, mające ułatwić systemy do przeciągania kabli.

Sprzedajemy sprzęt, który służy do nadzorowania systemów do przepychania i przeciągania kabli oraz wsparcia w zakresie wykonywaniu niezbędnych obliczeń i pomiarów. Pomagają w tym kamery inspekcyjne, a także dalmierze laserowe, mogące działać na odległości 50-80 metrów, ułatwiając wykonywanie prac w miejscach, do których dostęp jest ograniczony.

 

 

 

 

 

Rozwijaki do kabli i przewodów

Rozwijaki do bębnów kablowych

Najazdy do bębnów kablowych

Wciągarka bębnowa do kabli CW 800 E

RUNPOFIX System ochrony wtyczek

Liny poliestrowe na stojaku

Włókna szklane do zaciągania kabli

Kamera inspekcyjna RUNPOCAM RC2

Dalmierz laserowy RUNPOMETER 80m

RUNPO 5 PLECIONE LINKI W KASECIE Ø 5,3

Linka tworzywowa RUNPO1

System do przeciagania kabli RT2008

Pręty bazaltowe RUNPOSTICKS

Opończe kablowe

RUNPOGLIDER SPIRAL MET

Spirale nylonowe i metalowe

Akcesoria RUNPOTEC