Katalog produktów

W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroki wachlarz produktów, które znajdują swoje zastosowanie w przemyśle kolejowym oraz energetycznym. W asortymencie sklepu Energotytan znaleźć można takie akcesoria jak:

 

Sprzedajemy także wiele urządzeń, które pozwalają frezować i obrabiać produkty metalowe. Dzięki wykorzystywaniu najnowszych technologii i sprawdzonego sprzętu, produkujemy dla Państwa nowoczesne narzędzia, pozwalające na szybkie działanie w kluczowych dla gospodarki dziedzinach przemysłu. Dla ułatwienia pracy możemy również zaproponować walizki narzędziowe, które umożliwiają wygodne przechowywanie sprzętu naprawczego oraz swobodny transport nawet pomiędzy dużymi odległościami. W podobnym celu mamy w naszej ofercie również systemy do przewozu drabin i drążków.

 

Możliwość pracy w niekorzystnych warunkach

 

 

Oferowane narzędzia dla energetyki i kolejnictwa są przystosowane do pracy w trudnych warunkach atmosferycznych, w przypadku oddziaływania niskich i wysokich temperatur, a także wpływu środków chemicznych czy promieniowania ultrafioletowego. Klienci mogą również znaleźć w naszym katalogu końcówki i tulejki kablowe, które są dostępne w wielu wersjach rozmiarowych, dzięki czemu są uniwersalnym produktem.

 

 

W sytuacjach awaryjnych lub konieczności pracy w niestandardowych warunkach, niezbędnym urządzeniem jest agregat prądotwórczy, który stanowi konieczne źródło energii elektrycznej w czasie wykonywanych prac.

 

 

 
Końcówki i tulejki kablowe
 
Katalog przedstawia ofertę końcówek i tulejek kablowych.
 
Chemia dla elektrotechniki
 
Katalog przedstawia oferte profesjonalnej chemii dla elektrotechniki firmy WEICON
 
Drukarki etykiet i oznaczników
 
Katalog przedstawia ofertę drukarek etykiet i oznaczników kablowych.
 
Uchwyty kablowe
 
Pojedyńcze, podwójne i potrójne uchwyty kablowe typu SE i TR stosowane przy montażu kabli i przewodów niskiego średniego i wysokiego napięcia na konstrukcjach i wspornikach. Dodatkowe zastosowanie przy montażu rur. Certyfikowane zgodnie z NEN-EN-IEC 61914:2009
 
Zaciskarki do tulejek
 
Wykaz zaciskarek do końcówek i złączek izolowanych i nieizolowanych, do konektorów, końcówek telefonicznych, zaciskarek do przewodów BNC. Katalog zawiera także elektryczne i pneumatyczne zaciskarki przemysłowe oraz praski mechaniczne z obrotowymi lub wymiennymi matrycami, jak równiez matryce wymienne do prasek mechanicznych.
 
Praski do kabli
 
Katalog zawiera przegląd prasek i głowic hydraulicznych Energotytan do zaciskania końcówek kablowych, wielofunkcyjne urządzenia hydrauliczne, zestawy walizkowe matryc oraz zaciskarki do linek stalowych.
 
Matryce do prasek
 
Katalog zawiera przegląd matryc zaciskających do prasek i zaciskarek mechanicznych, hydraulicznych i akumulatorowych serii: M70, M120, M300, M4, M5, M18, M22, M13, M25, M45, M60, M100.
 
Nożyce do kabli
 
W katalogu znajdziecie Państwo mechaniczne, zapadkowe, hydrauliczne i elektrohydrauliczne nożyce do cięcia kabli, lin stalowych i łańcuchów, a także nożyce do rur PCV, peszli i korytek kablowych, nożyce do opasek kablowych oraz nożyce do prętów zbrojeniowych.
 
Pompy i napędy hydrauliczne
 
Katalog z wykazem ręcznych i nożnych pomp hydraulicznych, pomp pneumatyczno-hydraulicznych, spalinowych, akumulatorowo-sieciowych, elektrohydraulicznych, oraz ofertą przewodów hydraulicznych, szybkozłączy i olejów do urządzeń hydraulicznych.
 
Ściagacze izolacji i noże do kabli
 
Katalog przedstawia ofertę profesjonalnych ściągaczy izolacji i noży do kabli formy WEICON GERMANY
 
Narzędzia do fotowoltaiki
 
Katalog z profesjonalnymi narzędziami do fotowoltaiki. Ściągacze izolacji i zaciskarki do fotowoltaiki.
 
Korowarki do kabli
 
Korowarka to niezbędne wyposażenie każdego zakładu energetycznego i nie tylko. Katalog zawiera pełną ofertę korowarek do powłoki zewnętrznej, wewnętrznej i ekranu kabli: NN, SN, WN.
 
Wycinaki do otworów
 
W katalogu znajdują się: głowice wycinające, wycinaki akumulatorowe i hydrauliczne, zestawy walizkowe wycinaków PG i ISO, matryce i stemple wycinające, stacjonarne wycinaki przemysłowe, wiertła stożkowe oraz otwornice do betonu, blachy i drewna
 
Walizki narzędziowe HEPCO & BECKER MADE IN GERMANY
 
Katalog przedstawia pełną ofertę walizek narzędziowych niemieckiego producenta HEPCO & BECKER
 
Walizkowe zestawy narzędziowe
 
Katalog z pełną ofertą walizkowych zestawów narzędziowych TN
 
Narzędzia izolowane do pracy pod napięciem - 1000V
 
Katalog z pełną ofertą narzędzi oraz środków ochrony osobistej do prac pod napięciem:kleszcze, pincety i szczypce izolowane, kleszcze do ściągania izolacji, izolowane narzędzia tnące, śrubokręty izolowane płaskie i krzyżowe, klucze izolowane: płaskie, grzechotkowe, nasadowe, środki ochrony osobistej, przyrządy pomiarowe, zestawy narzędzi izolowanych w walizkach.
 
Przyrządy pomiarowe
 
Katalog przedstawia naszą ofertę przyrządów pomiarowych firmy TESTO GERMANY
 
Uziemiacze i drążki elektroizolacyjne
 
Katalog uziemiaczy przenośnych niskiego, średniego i wysokiego napięcia.
 
Wskaźniki napięcia
 
Katalog zawiera ofertę wskaźników napięcia.
 
Mechanizacja prac kablowych
 

Od niemal 40 lat z wielkimi sukcesami projektujemy i produkujemy wysokiej jakości innowacyjne narzędzia do rozwijania i przewijania kabli i przewodów przeznaczone dla profesjonalistów z przemysłu elektroenergetycznego oraz użytkowników indywidualnych.

Każdego roku systemy rozwijaków do przewodów i rur oraz podnośniki do bębnów kablowych RollProfi prezentowane są na ponad 20 targach i imprezach wystawienniczych na całym świecie. Utrzymujemy stały kontakt z użytkownikami, którzy przekazują nam informacje o udoskonaleniach swych procesów, tym samym podsuwając nam pomysły do udoskonalania narzędzi i projektowania nowych. Ta wymiana informacji generuje stały proces innowacji i sprawia, że możemy nieustannie oferować naszym klientom najnowocześniejsze rozwiązania.

 
Włókna szklane do przeciagania kabli, opończe i krętliki kablowe
 
Katalog przedstawia pełnąofertę systemów do przeciągania i zaciagania kabli i przewodów.

Wśród dostępnych w naszej ofercie produktów są systemy do przeciągania oraz przepychania kabli, wyprodukowane przez firmę RUNPOTEC. Jest to sprzęt, który pozwala na szybkie zwinięcie liny metalowej nawet o dużej wadze, a także udrożnienie przewodu w najtrudniejszych, trudno dostępnych miejscach. Proponujemy takie urządzenia usprawniające pracę w przemyśle jak: rozwijaki do kabli i przewodów, najazdy do bębnów, włókna szklane, pręty bazaltowe, linki tworzywowe.

 
Linie napowietrzne i trakcja
 
Katalog przedstawia naszą ofertę uchwytów do napinania przewodów, wielokrążków, wciągarek mechanicznych do lin, rolek , zawiesi i pończoch kablowych oraz urządzeń do obróbki przewodów jezdnych, pił do cięcia szyn , wiertarek szynowych , podbijaków, nożyc i pras.
 
Obróbka szyn prądowych
 
Katalog przedstawia pełną ofertę narzędzi do obróbki szyn prądowych CU i AL. Urządzenia mechaniczne, hydrauliczne i elektrohydrauliczne.
 
Narzędzia dla kolejnictwa
 
Katalog przedstawia naszą ofertę uchwytów do napinania przewodów DJP, nożyce mechaniczne i hydrauliczne do ciącia przewodu jezdnego i linki nośnej. Prostownice do DJP.
 
Kamery termowizyjne TESTO GERMANY
 
Przyrząd pomiarowy do każdej aplikacji: ciężko wymienić jakikolwiek inny przyrząd pomiarowy, który posiada tak wszechstronne zastosowanie jak kamera termowizyjna. Jest tak dlatego, że obszary, w których wizualizacja temperatur za pomocą termografii ułatwia pracę, obejmują:
  • Termografia budynków – kamery termowizyjne umożliwiają wykrycie mostków cieplnych i uszkodzenia struktury budynków
  • Instalacje grzewcze – możesz użyć kamery termowizyjnej do bezinwazyjnej kontroli ogrzewania podłogowego
  • Utrzymanie ruchu – kamery termowizyjne pozwalają na prewencyjną kontrolę mechanizmów i podzespołów, zapobiegając uszkodzeniom komponentów i przestojom produkcyjnym
 
Systemy do przewozu drabin i drążków
 
Jesteśmy liderem europejskiego rynku, w ramach produkcji i dystrybucji koszy dachowych, relingów, systemów przewożenia drabin, stopni bezpieczeństwa oraz innych akcesoriów, przeznaczonych dla samochodów dostawczych.
Nasze produkty, nie tylko poprawiają wygląd samochodu, na którym się znajdują, ale również gwarantują bezpieczeństwo podczas ich użytkowania.
 
Praski do zaciskania linek stalowych
 
Katalog przedstawia ofertą zaciskarek mechanicznych, hydraulicznych i akumulatorowych do prasowania końcówek i oczek na linkach stalowych.
 
Klucze uniwersalne do rozdzielnic
 
Katalog systemów kluczy uniwersalnych do rozdzielnic.
 
Wciągarki elektryczne i spalinowe do wciagania kabli
 

Idealne rozwiązanie przy poziomym wciąganiu jednego lub kilku kabli energetycznych. Obsługiwana przez jednego operatora urządzenie CW800 pozwala wygenerować siłę kilku osób, i pracować z prędkością 4 m/min przy obciążeniu maks. 800 kg lub 8 m/min przy obciążeniu maks. 400 kg. Wciągarka może zostać przytwierdzona do podłoża poprzez otwory montażowe, lub przypięta do większych obiektów za pomocą dołączonego pasa. Wózek stalowy może być montowany na haku przyczepy w samochodzie lub mocowany do podłoża w poziomie i w pionie. Zawartość zestawu: wciągarka elektryczna, wózek transportowy, pas montażowy, instrukcja obsługi.

 
Katalog ENERGOTYTAN 2020
Oferta obejmuje: zaciskarki i praski mechaniczne, hydrauliczne i akumulatorowe, matryce zaciskające, nożyce mechaniczne , elektrohydrauliczne oraz zapadkowe do kabli , lin AFL, rur , peszli, prętów zbrojeniowych, łańcuchów stalowych, kanałów kablowych, szyn montażowych TS i recyklingu, głowice hydrauliczne tnące i zagniatające, przecinaki hydrauliczne do nakrętek, korowarki i zestawy do obróbki kabli SN/ WN, wycinaki mechaniczne i hydrauliczne do otworów, pompy i agregaty hydrauliczne, wiertła stożkowe, rolki i stojaki do rozwijania kabli, narzędzia PPN, wskaźniki napięcia, stanowiska do obróbki szyn prądowych, otwornice i wiertarki magnetyczne, podnośniki hydrauliczne do bębnów kablowych, wielokrążki i wciągarki linowe i łańcuchowe, włókna szklane i opończe do przeciągania kabli, drukarki oznaczników i etykiet, uchwyty do mocowania kabli i przewodów, osprzęt do instalacji ogrzewania podłogowego, kamery termowizyjne, przyrządy pomiarowe Sonel, przewijarki do kabli, uchwyty do napinania przewodów napowietrznych, siłowniki hydrauliczne i prasy warsztatowe, ściągacze izolacji i noże do kabli i inne.