Najazdy kablowe

Wszystkim zainteresowanym proponujemy najazdy kablowe dostępne w szerokiej gamie modeli. Wysokiej jakości stojaki do odwijania kabli z bębnów to rezultat ciężkiej pracy producenta. Na skutek tego wyróżnia je ultralekka, aluminiowo-stalowa lub stalowa konstrukcja. Innowacyjne narzędzie znacznie skraca czas obsługi bębnów przeznaczonych do codziennego użytku. Gwarantuje także długotrwałą i niezawodną pracę nawet podczas częstej eksploatacji. Specjalnie zaprojektowane, zapewnia ochronę przed zanieczyszczeniami oraz korozją.

Stojak do odwijania kabli z bębnów ENERGOTYTAN Jumbo E90102
Stojak do odwijania kabli z bębnów ENERGOTYTAN Jumbo E90102

  • Stojak mechaniczny do bębnów kablowych E90102
  • Ultralekka konstrukcja aluminiowo-stalowa
  • Maksymalna siła podnoszenia 1,5 tony

Stojak do odwijania kabli z bębnów EG0004/5

EG0004 i EG0005 jest bezkonkurencyjnym narzędziem do łatwiejszej i szybszej obsługi bębnów kablowych przeznaczonym do codziennego użytku. Ultralekka konstrukcja stalowo-aluminiowa lub stalowa gwarantuje niezawodną i długotrwałą pracę przez wiele lat. Urządzenie wyposażone jest w prosty i szybki system blokowania rolek głównych podczas wtaczania bębna. Zamknięty system łożyskowania zapewnia ochronę przed zanieczyszczeniami i korozją. Rozwijak jest urządzeniem bezobsługowym do użytku na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń.

Stojak do odwijania kabli z bębnów EG0011

E0011 jest bezkonkurencyjnym narzędziem do łatwiejszej i szybszej obsługi bębnów kablowych przeznaczonym do codziennego użytku. Ultralekka konstrukcja stalowa gwarantuje niezawodną i długotrwałą pracę przez wiele lat. Urządzenie wyposażone jest w prosty i szybki system regulacji rolek głównych. Zamknięty system łożyskowania zapewnia ochronę przed zanieczyszczeniami i korozją. Rozwijak jest urządzeniem bezobsługowym do użytku na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń.

Stojak do odwijania kabli z bębnów E90105

  • Stojak mechaniczny do bębnów kablowych E90105
  • Ultralekka konstrukcja aluminiowo-stalowa
  • Maksymalna siła podnoszenia 1,5 tony