Projekty i realizacje globalne

 

 

Rozbudowa linii Ampang, Kuala Lampur

Kuala lumpur.gif

 

Od połowy 2015 roku, miliony mieszkańców Kuala Lumpur i wszyscy turyści będą korzystać z nowej niezawodnej  i bezpiecznej rozbudowanej linii  Ampang. Rozbudowana istniejącej linii metra obejmująca wydłużenie jej o 17 km   i powstanie dodatkowych 13 stacji. Podczas budowy zainstalowano 41000 uchwytów kablowych TR 38-51.

 

 

Terminal 2 Lotniska Heathrow w Londynie

Nasze produkty zostały wykorzystane podczas budowy drugiego terminalu na największym Europejskim lotnisku.

 

Zimowa Olimpiada w Sochi

Różne rodzaje uchwytów kablowych typu potrójnego TR oraz pojedyńcze SE zostały zastosowane do połączenia kabli średniego i wysokiego napięcia na stadionach zimowych igrzysk olimpijskich w Soczi w 2014. 

 

Akcelerator cząstek Cern

Wielki Zderzacz Hadronów LHC – największy na świecie akcelerator cząstek, został oddany do użytku w sierpniu 2008 roku. Akcelerator może pomóc odkryć  bozon Higgsa. Bozon Higgsa to cząstka, która daje masę innym cząstkom i jest ostatnim nieodkrytym elementem w standardowym modelu cząstek elementarnych. Po raz pierwszy dwie wiązki protonów rozbiły się wzajemnie z łączną energiom 7 bilionów elektronowoltów w LHC  30 marca 2010 roku. W tym projekcie kable zostały zabezpieczone i ochronione przed zwarciem za pomocą naszych uchwytów kablowych.  

 

Ferma wiatrowa MACARTHUR Australia

 

Projekt Turbiny Wiatrowych  Macarthur  420MW w Australii składa się z 140 turbin wiatrowych o mocy 3 MW.  Do projektu zostały wykorzystane wszystkie typy naszych uchwytów.

 

 

Abengoa Bioenergia

Abengoa Bioenergia jest największym producentem bioetanolu w Europie i piątym co do wielkości producentem     w USA. Abengoa wytwarza etanol z kukurydzy, zboża i pszenicy. Fabryka Abengoa w Rotterdamie produkuje rocznie 480 milionów litrów bioetanolu z ziarna.

 

 

Linia metra Noord-zuid w Amsterdamie

 

Linia metra The Noord/Zuidlijn (NSL) w Amsterdamie przebiegająca z północy na południe jest budowana od 2003 roku. Średnio 180 tysięcy pasażerów dziennie będzie korzystać z tej linii metra od 2017 roku. Imtech jest jedną z dwóch firm odpowiedzialnych za budowę linii Noord/Zuidlijn. Spółce  VIA NoordZuidlijn (VIA) składającej się z Imtech oraz Visser & Smit Bouw budownictwo  - zlecono wykonanie ostatniego etapu inwestycji Noord/Zuidlijn. Ten bardzo duży i ważny projekt, zawierający ukończenie wszystkich stacji metra, wykonanie systemów kolejowych wraz ze wszystkimi niezbędnymi udogodnieniami, takimi jak ruchowe schody i windy, oświetlenie oraz wiele innych instalacji ma na celu zapewnienie podróżującym możliwości wygodnego i łatwego podróżowania z północy na południe Amsterdamu. Imtech zdecydował się wykorzystać nasze produkty do bezpiecznego montażu kabli energetycznych.

 

 GALERIA: