Rolki kablowe

Zapewniają szybszą i łatwiejszą obsługę codziennych prac. Proponowane przez nas rolki kablowe dostępne są w szerokiej gamie modeli, a każdy z nich wyróżnia wysoka jakość wykonania. Ultralekka, stalowa konstrukcja gwarantuje długotrwałą, bezproblemową, a przede wszystkim bezobsługową pracę zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Wysokogatunkowy materiał doskonale ochrania narzędzia przed korozją i zanieczyszczeniami (błoto, brud), natomiast wykonanie na blasze oferuje dużą stabilność, a nawet możliwość przykręcenia do podłoża.RKP ROLKA KABLOWA PROSTA

Rolka kablowa prosta ENERGOTYTAN RKP jest bezkonkurencyjnym narzędziem do łatwiejszej i szybszej obsługi prac kablowych przeznaczonym do codziennego użytku. Ultralekka ocynkowana konstrukcja stalowa gwarantuje niezawodną i długotrwałą pracę przez wiele lat. Zamknięty system łożyskowania zapewnia ochronę przed zanieczyszczeniami i korozją. RKP jest urządzeniem bezobsługowym odpornym na błoto, brud i wodę do użytku na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Rolki przeznaczone są do układania kabli i rur.

RKPB ROLKA KABLOWA PROSTA NA BLASZE

Rolka kablowa prosta na blasze ENERGOTYTAN RKPB jest bezkonkurencyjnym narzędziem do łatwiejszej i szybszej obsługi prac kablowych przeznaczonym do codziennego użytku. Ultralekka ocynkowana konstrukcja stalowa gwarantuje niezawodną i długotrwałą pracę przez wiele lat, a wykonanie na blasze zapewnia dużą stabilność w grząskim terenie oraz możliwość przykręcenia do podłoża. Zamknięty system łożyskowania zapewnia ochronę przed zanieczyszczeniami i korozją. RKP jest urządzeniem bezobsługowym odpornym na błoto, brud i wodę do użytku na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Rolki przeznaczone są do układania kabli i rur.

RKK ROLKA KABLOWA KĄTOWA

Rolka kablowa kątowa ENERGOTYTAN RKK jest bezkonkurencyjnym narzędziem do łatwiejszej i szybszej obsługi prac kablowych przeznaczonym do codziennego użytku. Ultralekka ocynkowana konstrukcja stalowa gwarantuje niezawodną i długotrwałą pracę przez wiele lat, a wykonanie na blasze zapewnia dużą stabilność w grząskim terenie oraz możliwość przykręcenia do podłoża. Zamknięty system łożyskowania zapewnia ochronę przed zanieczyszczeniami i korozją. RKK jest urządzeniem bezobsługowym odpornym na błoto, brud i wodę do użytku na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Rolki przeznaczone są do układania kabli i rur.

RK150 ROLKA KABLOWA DO KORYT

Rolka kablowa do koryt kablowych ENERGOTYTAN RK150 jest bezkonkurencyjnym narzędziem do łatwiejszej i szybszej obsługi prac kablowych przeznaczonym do codziennego użytku. Ultralekka ocynkowana konstrukcja stalowa gwarantuje niezawodną i długotrwałą pracę przez wiele lat, a wykonanie na perforowanej blasze zapewnia dużą stabilność oraz możliwość przykręcenia do korytka kablowego za pomocą śruby zakmowej i motylka z nakrętką. RK150 jest urządzeniem bezobsługowym odpornym na błoto, brud i wodę do użytku na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Rolki przeznaczone są do układania kabli i rur na korytkach kablowych.

ZRW ZESPÓŁ ROLEK WPUSTOWYCH

Zespół rolek wpustowych ENERGOTYTAN ZRW jest bezkonkurencyjnym narzędziem do łatwiejszej i szybszej obsługi prac kablowych przeznaczonym do codziennego użytku w firmach elektroinstalacyjnych i telekomunikacyjnych. Ocynkowana konstrukcja stalowa gwarantuje niezawodną i długotrwałą pracę przez wiele lat, a wykonanie kątowe zapewnia dużą stabilność i bezpieczeństwo podczas wprowadzania kabli energetycznych do studni. Zamknięty system łożyskowania zapewnia ochronę przed zanieczyszczeniami i korozją. ZRW jest urządzeniem bezobsługowym odpornym na błoto, brud i wodę do użytku na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Rolki przeznaczone są na krawędzie studni i wpustów do układania kabli i rur.

WR ROLKI WPUSTOWE DO RUR

Rolki wpustowe do rur ENERGOTYTAN RW są bezkonkurencyjnym narzędziem do łatwiejszej i szybszej obsługi prac kablowych przeznaczonym do codziennego użytku w firmach elektroinstalacyjnych i telekomunikacyjnych. Ocynkowana konstrukcja stalowa gwarantuje niezawodną i długotrwałą pracę przez wiele lat. Innowacyjne wykonanie prowadnicy rolkowej zabezpiecza kabel przed uszkodzeniami, oraz redukuje siłę podczas wprowadzania kabli energetycznych do rur i przepustów. Zamknięty system łożyskowania zapewnia ochronę przed zanieczyszczeniami i korozją. RW jest urządzeniem bezobsługowym odpornym na błoto, brud i wodę do użytku na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń.