Stojaki do bębnów

Dostępne w asortymencie Energotytan narzędzie znacznie przyspiesza i usprawnia odwijanie kabli. Oferowane przez nas wysokiej jakości stojaki do bębnów z powodzeniem stosowane mogą być do użytku codziennego. Lekka, stalowa lub aluminiowo-stalowa konstrukcja zapewnia zarówno komfortową, jak i długotrwałą pracę w każdych warunkach. Odporne na zanieczyszczenia i korozję, jest to urządzenie bezobsługowe z prostym systemem regulacji rolek, które może być używane wewnątrz pomieszczeń oraz na zewnątrz.Stojak do odwijania kabli z bębnów EG0002

 • Stojak do odwijania kabli z bębnów E90103
 • Ultralekka konstrukcja aluminiowo-stalowa
 • Maksymalna waga bębna 200 kg

Stojak do odwijania kabli z bębnów EG0003

EG0003 jest bezkonkurencyjnym narzędziem do łatwiejszej i szybszej obsługi bębnów kablowych przeznaczonym do codziennego użytku. Ultralekka konstrukcja wykonana ze stali gwarantuje niezawodną i długotrwałą pracę przez wiele lat. Zamknięty system łożyskowania zapewnia ochronę przed zanieczyszczeniami i korozją. Rozwijak najazdowy jest urządzeniem bezobsługowym do użytku na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Istnieje możliwość zainstalowanie opcjonalnych kółek transportowych wyposażonych w hamulec. Możliwość połączenie dwóch rozwijaków do pracy w tandemie co daje nam możliwość obsługi bębnów do 1600 kg i nieograniczonej szerokości.

Stojak do odwijania kabli z bębnów EG0006

EG0006 jest bezkonkurencyjnym narzędziem do łatwiejszej i szybszej obsługi bębnów kablowych przeznaczonym do codziennego użytku. Ultralekka konstrukcja wykonana ze stali gwarantuje niezawodną i długotrwałą pracę przez wiele lat. Zamknięty system łożyskowania zapewnia ochronę przed zanieczyszczeniami i korozją. Rozwijak najazdowy jest urządzeniem bezobsługowym do użytku na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Istnieje możliwość zainstalowanie opcjonalnych kółek transportowych wyposażonych w hamulec. Możliwość połączenie dwóch rozwijaków do pracy w tandemie co daje nam możliwość obsługi bębnów do 300 kg i nieograniczonej szerokości.

Stojak do odwijania kabli z bębnów EG0021

EG0007 jest bezkonkurencyjnym narzędziem do łatwiejszej i szybszej obsługi bębnów kablowych przeznaczonym do codziennego użytku. Ultralekka konstrukcja wykonana ze stali gwarantuje niezawodną i długotrwałą pracę przez wiele lat. Zamknięty system łożyskowania zapewnia ochronę przed zanieczyszczeniami i korozją. Rozwijak najazdowy jest urządzeniem bezobsługowym do użytku na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Istnieje możliwość zainstalowanie opcjonalnych kółek transportowych wyposażonych w hamulec. Możliwość połączenie dwóch rozwijaków do pracy w tandemie co daje nam możliwość obsługi bębnów do 600 kg i nieograniczonej szerokości.

Stojak do odwijania kabli z bębnów EG0026

EG0026 jest bezkonkurencyjnym narzędziem do łatwiejszej i szybszej obsługi bębnów kablowych przeznaczonym do codziennego użytku. Innowacyjny walizkowy system transportu i rozkładania stawia go w czołówce mobilnych rozwijaków do bębnów kablowych. Ultralekka konstrukcja wykonana ze stali gwarantuje niezawodną i długotrwałą pracę przez wiele lat. Zamknięty system łożyskowania zapewnia ochronę przed zanieczyszczeniami i korozją. Rozwijak najazdowy jest urządzeniem bezobsługowym do użytku na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Istnieje możliwość zainstalowanie opcjonalnych kółek transportowych wyposażonych w hamulec. Możliwość połączenie dwóch rozwijaków do pracy w tandemie co daje nam możliwość obsługi bębnów do 300 kg i nieograniczonej szerokości.

Stojak do odwijania kabli z bębnów E90101

 • Stojak do odwijania kabli z bębnów E90101
 • Ultralekka konstrukcja aluminiowo-stalowa
 • Maksymalna waga bębna 140 kg

Stojak do odwijania kabli z bębnów E90103

 • Stojak do odwijania kabli z bębnów E90103
 • Ultralekka konstrukcja aluminiowo-stalowa
 • Maksymalna waga bębna 200 kg

Kółka transportowe do rozwijaków E90301

 • Kółka transportowe do systemów ENERGOTYTAN ROOLPROFI
 • Ultralekka konstrukcja aluminiowo-stalowa
 • Cztery sztuki w zestawie